GRL A.Ş. olarak; Güral Grup bünyesinde temellerimizin atıldığı 1970’li yıllardan bugüne toplu taşıma ve ticari araçlar için koltuk sistemleri üretiyoruz.

50 yıla yaklaşan sektörel tecrübemizle konfor, ergonomi, estetik ve işlevselliği aynı paydada buluşturuyor, 5 kıtada 50’ye yakın ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihraacat gücümüzle, kara ve deniz araç koltukları piyasasının en önemli oyuncuları arasında yer alıyoruz.

10.000 m2’si kapalı olmak üzere toplamda 12.000 m2 alanda kurulu tesisimiz ile otobüs, minibüs, tren, gemi ve tramvay koltuğu olmak üzere yıllık ortalama 300 bin adet üretim kapasitesine sahibiz. Evrensel kalite ve standartlarda hizmet vermenin ve sektörünün öncü firmalarından biri olmanın haklı gururu ile, ürün kalitemiz, satış ağımız ve satış sonrası hizmetlerimizle farklılığımızı global pazara taşıyor, Türk ekonomisine güç katıyoruz. Her ürünümüzle katma değer yaratmayı hedefleyerek, daima ileride ve öncü olmak için Ar-Ge yatırımlarımız ve sürekli gelişim felsefemizle üretim teknolojimizin gücüne güç katıyor; müşterilerimize hep daha iyisini sunmak için durmaksızın çalışıyoruz.